Драгица СтанковићДрагица Станковић

1. Блог  Гагина школица   намењен је првенствено учитељима који сматрају да ће овде пронаћи неку идеју, савет или новину вредну примене на њиховом часу. Намењен  је  радозналим ученицима расположеним да прошире своја знања, али и њиховим родитељима који ће, надам се, пронаћи корисне савете за најважнију животну улогу. Драги радозналци, уживајте!

Дејана КовачевићДејана Ковачевић

2. Блог  је замишљен  као још један вид комуникације између учитеља, ученика, родитеља, колега и свих осталих који су заинтересовани за рад у школи. На блогу се налазе наставни материјали, фотографије, видео записи, препоруке и  идеје за наставну праксу . Блог полако превазилази првобитну идеју , тако да се садржај проширује  и осталим темама.

3. Блог је добио назив на основу блога моје колегинице – гагинашколица. Било би лепо када би колеге наставиле ова

Ивана МилановићИвана Милановић

ко, а би се ту налазили блогови типа : мајинашколица, надинашколица, милановашколица итд. Ко зна можда и заживи. Сам назив школица казује да радим у школи и желим да мој блог буде везан за мој посао. Желим да ученици, родитељи и  колеге  прате мој рад и буду у току.