Посета ОШ „Симеон Араницки“ Стара Пазова

Представници наше школе су 19.04.2016. године посетили ОШ из Старе Пазове. У посети је учествовало 8 наставника, стручни сарадник и директор школе и целокупно наставно особље и руководство школе домаћина.

Драго нам  је што смо могли да разменимо искуства и унапредимо свој рад, присуствујемо наставном дану у школи, увидимо своје добре стране и успоставимо сарадњу. Током посете смо присуствовали часовима у обе смене, састанку са тимовима, разговарали са представницима школе о промоцији школе, начину рада, јаким и слабим странама рада у овој школи.

У оквиру овог пројекта, међусобна размена се наставља и наш пут у школе које су представљене  као пример добре праксе.

ОШ "Симеон Араницки"