СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ГРАДА КРАЉЕВА 2024.

Традиционално, поводом школске славе Светог Саве, у просторијама Градске управе града Краљева, 29. јануара 2024. године одржана је свечаност на којој су најуспешнијим ученици основних и средњих школа додељене захвалнице и пригодни поклони.
      Ученици ОШ "Чибуковачки партизани" Андријани Матковић награду су уручили др Предраг Терзић, председник Привременог органа Градске управе и Бојана Маринковић, руководилац Школске управе Краљева.
СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ГРАДА КРАЉЕВА 2023.

Дана 26. јануара 2023. године у свечаној сали града уприличена је додела светосавских награда ученицима основних и средњих школа са територије општине Краљево. Сви награђени ученици су добили књиге. Награде су поделили градоначелник и руководилац Школске управе.
Испред наше школе награду је примила Јана Станков, ученица 8/3.
Честитао Јани на престижној награди!
СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ГРАДА КРАЉЕВА 2022.
      У свечаној сали општине Краљево додељене су светосавске награде за постигнућа ученицима основних и средњих  школа. Награде су уручили градоначелник Краљева др Предраг Терзић и руководилац школске управе, госпођа Бојана Маринковић.
Из наше школе, награду је добила Јана Вулић, ученица 8/1.
СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ГРАДА КРАЉЕВА 2021.

За изузетна постигнућа, како у школи тако и ван ње, ученица 8/3 Дуња Савићевић добила је Светосавску награду Града Краљева 27. 1. 2021. године. Честитамо Дуња!

СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ГРАДА КРАЉЕВА 2019.

Доделом књига најбољим краљевачким ученицима затворена је овогодишња недеља „Дани Светог Саве у Краљеву“. Ученица наше школе, одељења VIII/2, Невена Живковић добитница је Светосавске награде за школску 2018/2019.годину.

СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ГРАДА КРАЉЕВА 2018.

Традиционално, 26. јануара 2018, уочи дана када обележавамо успомену на живот и дело Светог Саве, Град Краљево доделио је књиге најбољим ученицима основних и средњих школа. Ове године, Наставничко веће наше школе одлучило је да титулу најбољег ученика понесе ученик VIII/1 Лука Сретеновић. Лука је својим радом, залагањима и постигнутим успехом заслужно понео титулу најбољег ученика школе.

Светосавска свечаност

СВЕТОСАВСКА НАГРАДА ГРАДА КРАЉЕВА 2016.

"На традиционалној Светосавској свечаности, одржаној 26.01.2016. године,  у свечаној сали Градске управе града Краљева, најбољим ученицима основних и средњих школа су уручени пригодни поклони. Наставничко веће наше школе је на седници одржаној 15.01.2016. године прогласило Софију Ђоковић, ученицу VIII/4 разреда за најбољег ученика наше школе, која је својим залагањем како у наставним тако и ваннаставним активностима заслужно понела овогодишњу Светосавску награду."

Светосавска свечаност