ДАН ВИШЕ ЗА ОДБОЈКУ

1.03.16.
"ДАН ВИШЕ ЗА ОДБОЈКУ" - ОК ТЕХНИЧАР КРАЉЕВО Плакат акцијеПлакат акције
Међународну манифестацију, премијерно урађену, на идеју нашег ОСС "Дан више за одбојку" организовали смо у три сале, у договору са ОШ "Чибуковачки партизани", Медицинском школом, док је једна утакмица одиграна у Хали спортова.
У сали ОШ "Ч. партизани" присутно је било преко 100 деце, директно учестовало 50, одигране две утакмице. Старији: Техничар - ОШ Чибуковачки партизани 29-24 и млађи Техничар 1 - Техничар 2 27-29.
У Медицинској школи било присустно 100 деце, директно учествовало 50. Одигране две утакмице: Економско-трговинска школа 1 - Медицинска школа 1 29-20 и Економско-трговинска школа 2 - Медицинска школа 2 28-29. Одиграна и ревијална утакмица полазника школе одбојке ОК Техничар 29-27.
У хали спортова на Ибарском кеју учествовала наша мушка екипа, организатор је била ОК Рибница, али је ово био међусобни дуел две екипе ОК Техничар.
Још једном се показало колико Краљево воли одбојку!

Галерија слика